0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Телефонска индустрија Телефонски крстозбор за сложувалка за бања, 30, дизајн со букви и наредени

Телефонска индустрија Телефонски крстозбор за сложувалка за бања, 30, дизајн со букви и наредени

DEN 558.40
Достапно за нарачка

Достапност

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Нашиот текстуриран giclee литограф е совршено завршен со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи. Нашите три рамки ги завршуваат акцентот скоро сите типови простории . Подготвени да висат не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн со букви и наредени.

За производот

Избор на клиент