0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
RealTree Excape назад планински мажи Реверзибилен елек

RealTree Excape назад планински мажи Реверзибилен елек

DEN 527.84
Достапно за нарачка

Достапност

Реверзибилниот елек на Realtree Mountain Men е задолжително за вашиот следен ден на лов или на отворено. Real Tree Expape Back Mountain Men Reversible Vest има отворање на безбедносен прицврстувач на задниот дел. Реверзибилниот елек има ткаенина од руно однатре (портокалова страна) за удобност и топлина, како и два слоја на полнење во внатрешноста на надворешната и внатрешната ткаенина. Вест има две џебови на рацете и џеб од градите со лесен за фаќање на патент. Real Tree отсекогаш бил за семејство, пријатели и на отворено. Реверзибилниот елек на Realtree Mountain Men : Reversable to Blaze Party. Мека, удобна внатрешна ткаенина на руно. Два слоја на внатрешно полнење за да ве загреат. Капката опашка обезбедува дополнително покритие над линијата на половината. Два слоја на внатрешно полнење за да ве загреат. Затробен џеб на градите и две џебови на рацете.

За производот

Избор на клиент