0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време и време женски точки високи врнежи од работа

Време и време женски точки високи врнежи од работа

DEN 360.00
Достапно за нарачка

Достапност

Дами Time & Tru Thall Polka Dot Rainboot е сè што ви треба за да ги задржите нозете суви во дождлив ден. Овие 100% гумени врнежи од вино имаат забавно печатење на полкови, како и декоративна странична тока. Овие класични дождовни плочи се водоотпорни и имаат чорап во подножјето за дополнителна удобност. Водоотпорен. 100% гума на горниот дел. Декоративна тока. Удобен чорап.

За производот

Избор на клиент