0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Кошула за предни панели на мажите на мажите за мажите на кафето Луна со кратки ракави

Кошула за предни панели на мажите на мажите за мажите на кафето Луна со кратки ракави

DEN 223.68
Достапно за нарачка

Достапност

Вибе за одмор во секое време со кошулата за кратки ракави на Кафе Луна. Дизајнирано да се носи собрано, оваа кул и ведра кошула беше направена за сончеви денови и секојдневни ноќи. Исклучиво на. Материјал : 55% постелнина/45% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено и удобно. Јака : шири јака. Затворање : Фронт со целосна копче. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Декоративен L панел. Машка одморалиште кошула со кратки ракави од Кафе Луна.

За производот

Избор на клиент