0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
С. Поло Асн. Машки 7 ”исцедени шорцеви за пливање со контраст на половината

С. Поло Асн. Машки 7 ”исцедени шорцеви за пливање со контраст на половината

DEN 319.84
Достапно за нарачка

Достапност

Шарената ткаенина од Хедер, им дава необична завршница на овие машки шорцеви за пливање од американскиот поло Асн. Без напор додаток на вашата облека за капење, овие шорцеви за пливање се совршени за деновите на плажа за да се базираат забави со повеќе џебови за да помогнат да се одржат најважните работи. Најдобриот дел : Поставата за дишење на мрежа за удобност и поддршка кога сте во или надвор од водата. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 7 ”inseam. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови, 1 задниот џеб има најважни работи. Карактеристики : детали за цртеж; мали детали за лого на левата нога; тон на контраст на половината. Мажите за пливање шорцеви од американскиот Поло Асн.

За производот

Избор на клиент