0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Девојки за девојчиња удобност предно затворање на предниот градник 2-пакет, големини 30-38

Девојки за девојчиња удобност предно затворање на предниот градник 2-пакет, големини 30-38

DEN 192.00
Достапно за нарачка

Достапност

Растењето е ветре со слатка ништо од 2 пакувања за удобност на удобноста, кои и ’даваат утеха што и е потребна со лесно затворање на предниот дел и беспрекорно вклопување под неа кој било од нејзините врвови! 2-пакет вклучува : 2 градници. Меки отстранливи чаши. V-врат. Прилагодливи ленти за шпагети. Затворање на кука и очи од предната страна. Достапно во асортиман на бои. 93% полиестер, 7% спандекс. Рачно миење. Увезени. Градници за затворање од 2 пакувања за девојчиња од слатка ништо девојка.

За производот

Избор на клиент