0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Вие сте многу магична галерија за графичка уметност на еднорог, завиткано платно печатење wallидна уметност, дизајн од Андреа Јасид Граси

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Вие сте многу магична галерија за графичка уметност на еднорог, завиткано платно печатење

DEN 242.72
Достапно за нарачка

Достапност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 16 x 1,5 x 20 големи : 20 x 1,5 x 30 x -во -во -голем : 30 x 1,5 x 40 преголема : 36 x 1,5 x 48. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : еднорог, фантазија, птица, starsвезди, виножито, цветни, цвеќиња, ботанички, чудесни. Дизајн од Андреа Јасид Граси.

За производот

Избор на клиент