0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Компанија за подигање на Портланд, Cairенски Каиро 12 Фау крзно исечете го снежниот багажник

Компанија за подигање на Портланд, Cairенски Каиро 12 Фау крзно исечете го снежниот багажник

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Компанијата за подигање во Портланд Каиро има вулканизирано гумено дно и Thinsulate поставата ве одржува топло и суво. Trim Faux Fur и Lace Up е модерно додека се спуштате во зима. Рамна пета. Висина на вратилото : 12 "; обем : 15". Повлечете стил со тантела предност. Водоотпорен; Фаукс крзно исечете ја и облогата. Рачно изработен горен со 100% полиестерска трим; Кожа и вештачка надворешна страна. Увезени.

За производот

Избор на клиент