0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Graphific's Man's Manights Manight Manights Man & Big Mans со кратки ракави, 2-пакувања, големини S-3XL

Graphific's Man's Manights Manight Manights Man & Big Mans со кратки ракави, 2-пакувања, големини S-3XL

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Демон Слејер, серијалот Манга и аниме, е инспирација зад оваа машка 2-пакет графички маици. Удобно, живописно и супер кул-овие двојни маици на Демон Слејер имаат дизајн без ознака за дополнителна удобност со отпечатоци од класичен постер и Танџиро и Незуко кои се подготвуваат за битка. Со екипаж и кратки ракави, овие тимови имаат главни поени за вашата колекција поп култура и обичен, лежерен стил. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; графички принт од предната страна; без ознака за дополнителна удобност. © Koyoharu Gotouge/Shueisha/aniplex/ufotable, сите права се задржани. Графички маици на мажите за убијци.

За производот

Избор на клиент