0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Ournourneуни колекција женски мелиса широка ширина на отворено квадратни пети -пети сандали

Ournourneуни колекција женски мелиса широка ширина на отворено квадратни пети -пети сандали

DEN 255.68
Достапно за нарачка

Достапност

Најдобрата потпетици-на-и-и-про-потпетици за лето, колекцијата Мелиса од Journee. Со ткаени ленти и отворен квадратен пети, овој дизајн на веганска кожа додава гроздобер вибрации на кој било изглед. Блок-потпетица и вложена манжена го завршуваат овој дизајн со широка ширина и ве одржуваат удобни додека сте надвор. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 4-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : Мулти -стрип. Стил на пети : Отворено. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . сандали. Секојдневен.

За производот

Избор на клиент