0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Одлична вредност со три-боја домати клинови во маслиново масло и италијански зачини, Оз

Одлична вредност со три-боја домати клинови во маслиново масло и италијански зачини, Оз

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Доматите од голема вредност се совршено исечени во клинови со големина на залак, зачинети со италијански зачини и натопени во богато маслиново масло. Овие домати подготвени за салата доаѓаат во три живописни бои, вклучувајќи портокалова, жолта и црвена боја. Овие свежи домати се избираат во Калифорнија и конзервирани во рок од пет часа за да можете да уживате во свежо од вкусот на фармата. Овие коцки домати испорачуваат богат, стабилен вкус кој е совршен за летни салати, тестенини и други италијански кујни. Тие доаѓаат натоварени во конзерва која има лесен таб за влечење за ваша погодност. Уживајте во италијански стил пред исечени и сезонски домати со одлична вредност Tri Color Color Clights. Производите за голема вредност им овозможуваат на семејствата прифатливи, висококвалитетни намирници и опции за потрошувачка на домаќинства. Со нашиот широк спектар на категории на производи кои опфаќаат потрошувачки на намирници и домаќинства, ние ви нудиме различни производи за потребите на вашето семејство. Нашите производи се погодно достапни на Интернет и во продавниците на национално ниво, овозможувајќи ви да зачувате и да заштедите пари во исто време. Одлична вредност на доматните клинови во боја : Зачинети со италијански зачинети и натопени во маслиново масло. Поле до може за 5 часа. Одгледувано во Калифорнија. Нето тежина 10 мл.

За производот

Избор на клиент