0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
КЕДС Шампион платно се лизга на патики жени бело

КЕДС Шампион платно се лизга на патики жени бело

DEN 252.96
Достапно за нарачка

Достапност

Секојдневно суштинско значење, Шампионски патики со лизгање одат со скоро сè што е во ротација, од тексас до фустани и сè што е помеѓу нив. Откако ќе ги додадете во вашиот плакар, ќе се прашувате како некогаш сте живееле без нив . На располагање на проширени ширини. Платно горе. Лизгајте на патики во стил. Мека постава за дишење. Перниче со нозе. Флексибилна, текстурирана гумена надворешна плоча. Упатства за нега : миење на самото место, само сув воздух. Увезени. Шампионско платно се лизга на патики.

За производот

Избор на клиент