0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Кејт и Лорел Силви Хајленд крава и патка во рустикална бања врамени платно wallидна уметност од Ејми Петерсон Арт Студио, Греј, модерна забавна декоративна када wallид?

Кејт и Лорел Силви Хајленд крава и патка во рустикална бања врамени платно wallидна уметност од Ејми Петерсон

DEN 959.84
Достапно за нарачка

Достапност

Направете смел впечаток на гостите на вашата куќа со ова чудно дело на животинско уметничко уметничко од уметникот Ејми Петерсон. Со својата елегантна модерна рамка, овој забавен, современ дизајн е совршено уметничко дело за додавање на вашата колекција за домашни украси. Рамка во САД во Ваунаке, Висконсин, оваа уметност што лебди платно ќе биде задоволство да се погледне секој ден во вашата дневна соба, спална соба, расадник или која било просторија во домот. Овој уметнички принт исто така прави одличен подарок за родендени, празници или забави за затоплување на куќата. Печатено на платно завиткано од галерија и врамени со лесна рамка за полистирен, оваа wallидна уметност е лесна за прикажување на идот. Надворешните димензии се 18 инчи за 24 инчи за 1,6 инчи. Име на печатење : „Хајленд крава и патка во рустикална бања“ Преодна платна wallидна уметност : чудна уметност на животни на врамено висококвалитетно платно завиткано од галерија. Надворешните димензии на дисплејот се 24 инчи за 18 инчи за 1,6 инчи. Материјали со висок квалитет : Печатено со UV-отпорни на мастила за детали за совршени слики и неверојатна длабочина на боја. Нашето премиум платно со висока напнатост се протега низ цврста површина за да се спротивстави на тресење. Премиум врамување : Нашата сопствена wallидна уметност има трајна модерна рамка што е направена со премија лесен полистирен и вклучува закачалки за лесно да висат на идот. Локално рачно врамени : Ние се гордееме со изработка и квалитет, така што нашата галерија завиткана платно е отпечатено и рачно вградено во Ваунаке, Висконсин, САД од домашни и увезени делови. Независен уметник дизајниран : Печати „Хајленд крава и патка во рустикална бања“ © 2022 Арт Студио Ејми Петерсон. Проверете ја друга работа од овој уметник за да создадете ваш сопствен wallид на галеријата.

За производот

Избор на клиент