0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Дома Атол врежан кружен кревет-во-торбичка сет, крал, бел

Дома Атол врежан кружен кревет-во-торбичка сет, крал, бел

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Додадете уникатна текстура и димензија во вашиот кревет со VCNY HOME Atoll glossed Circle Bed-in-Bag Comforter Set. Софистициран додаток на вашата мастер спална соба или декор за гости во спалната соба, овој солиден утешител има врежан дизајн на кругот на блокирање по ваш избор во најразлични бои. Овој комплетен комплет за кревети од 5 или 7 парчиња вклучува удобник, Шамс (еден срам во сет со близнаци), рамен лист, вграден лист и перници (една перница во близнак). Комплетот за кревети е изработен од 100% микрофибер ткаенина за мекост, издржливост и лесна удобност и е машина за перење. Можете да го задржите овој мек комплет за микрофибер, кој изгледа свежо со машина што го мие во ладна вода и сушење на ниско поставување. 5 или 7-парчиња кревет-во-торбичка сет. Карактеристики на вкоренетиот дизајн на кругот. Направено од мека 100% ткаенина со микрофибер. Двоен сет вклучува : 1 удобник (), 1 срам (), 1 перница (), 1 рамен лист (), 1 поставен лист ( + 12 инчи). Комплетен сет вклучува : 1 удобник (), 2 шами (), 2 перници (), 1 рамен лист (), 1 вграден лист ( + 12 инчи). Комплетот на кралицата вклучува : 1 удобник (), 2 шами (), 2 перници (), 1 рамен лист (), 1 вграден лист ( + 12 инчи). Кинг сет вклучува : 1 удобник (), 2 шами (), 2 перници (), 1 рамен лист (), 1 вграден лист ( + 12 инчи). Направено од 100% микрофибер. Машинска миење за брза и лесна грижа.

За производот

Избор на клиент