0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
: Заштитник на паричникот на Кона Веган Кожена Фолио и Заштитен стаклен екран Заштитник за Apple iPhone Plus Plus - Kickstand, слотови за картички, компатибилни со монтирање на авт

: Заштитник на паричникот на Кона Веган Кожена Фолио и Заштитен стаклен екран Заштитник за Apple iPhone Plus

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Воведување на куќиштето на паричникот „Кона Веган“ и заштитник на екранот за стакло за паметниот телефон на Apple i Phone 8 Plus / 7 Plus. Направено со врвна веганска кожа, овој случај испорачува извршен допир што се чувствува одлично во раката. Не само што изгледа професионално, туку е и многу практично со многуте карактеристики. Слоти за картички, готовина, лична карта или што било тенок, ќе добиете голема употреба од овој случај што не може да излезете поинаку од други случаи што само испорачуваат заштита од задна гребење. Зборувајќи за заштита, овој случај на паричник не само што нуди надворешен кожен заштитен слој, туку и внатрешен тврд слој на TPU за дополнителна безбедност. Ние го добиваме тоа, професионалец како што е себеси е разноврсен и вие барате разноврсност и едноставност од вашите производи/алатки. Но, сите професионалци треба да се релаксираат и да се полнат, така што ние изградивме карактеристики на Kickstand во случајот за да можете удобно да гледате видеа, без раце, на вашето слободно време. Една од најголемите продажни точки на кој било паметен телефон е екранот и да се задржи бесплатно од гребнатини и пукнатини е многу важна, затоа веруваме во нашите ултра тенки заштитници на стаклото на стакло од 9 H. Јасност со висока дефиниција не треба да се жртвува при заштита на вашиот екран, бидејќи се однесува на вашиот уред без меур и има олеофобична обвивка и површина отпорна на масло за да се елиминира нечистотијата, прашината и отпечатоците од прсти. Со таков премија и чувство, зошто не би сакале случај на оптоварен со карактеристики, како што е ова? Обидете се со куќиштето на паричникот „Кона Веган“ и заштитниот екран со стакло за стакло за паметниот телефон на Apple i Phone 8 Plus / 7 Plus денес и извлечете максимум од вашиот уред. Прецизни пресеци за звучникот, камерата, блицот и другите функционални порти за лесен пристап без да се отстрани случајот. 2 слотови за картички во удобен фактор на форма на флип значи дека секогаш можете да ги имате вашите картички/готовина на вас со вашиот телефон. Flip Kickstand ви овозможува да го пронајдете најудобниот агол на гледање. Тенок задниот капак може да поддржува безжично полнење и држачи за магнетни автомобили . Ултра тенко калено стакло карактеристики 9 H цврстина, олеофобична обвивка и висока транспарентност.

За производот

Избор на клиент