0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време и време женски фармерки за чистење на земјоделски култури

Време и време женски фармерки за чистење на земјоделски култури

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Истегнете тексас и силуета за удар на земјоделски култури .. Сигурно е дека ќе биде loveубов на прв поглед. Земјоделските фармерки на „Tru“, носат свежо вибрација на вашата колекција на тексас. Супер удобни, овие фармерки се меки, затегнати и имаат пократка должина што е совршена за прикажување на чевлите! Облечете ги нагоре или надолу, тука нема погрешен одговор. Исклучиво на. Материјал : 70% памук/28% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина 4. одговара : опуштено вклопување; bootcut. Подигање и инсејм : високи; 26 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : исцрпено полите; исечена должина; Истегнете тексас за удобно вклопување. Кик со фармерки за земјоделски култури за жени од време и Тру.

За производот

Избор на клиент