0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Nutrichef Home Bar Whiskey Decanter, виски стакло Декантер Аератор Сет W четири стакло од виски од 750 мл

Nutrichef Home Bar Whiskey Decanter, виски стакло Декантер Аератор Сет W четири стакло од виски од 750 мл

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Nutrichef виски декрант постави класичен чист стаклен декантер стил природно аерати за целосен вкус и оксидација на арома, зачувување и подобрување на вкусот на пијалоци ефикасно се одделува седиментот пред да се истура елегантната домашна лента и таблета акцент декорација на животната средина, еколошки, бесплатно, храна за храна, безбедно заснована на храна, безбедно за чистење, вклучува виски за виски Очила и стопер за десантер што се користат за скоч, ракија, бурбон, рум, џин, ликер, вино, виски, вотка. Квалитетен кристален материјал : Направен со Кристал, можете да бидете сигурни во долговечноста на ова виски стакло во вашето домаќинство. Исто така, се одликува со класичен чист стаклен стил на деконтација за природно да се аерира за целосен вкус и арома . Значителна количина за вашето пиење : Овој прекрасен комплет за нутрициски декотер со четири очила за виски е далеку супериорна во однос на пластичната верзија. Работи добро со Scotch, ракија, бурбон, рум, џин, ликер, вино, виски и вотка . лесен за чистење и безбедно : овој сет на виски за виски е одделение и е погоден за редовна употреба. Исто така, тоа е машини за миење садови и едноставно за одржување. Идеално поставување на Decanter за додавање на вашата мини бар дома и да се одвикнете за време на викендот . Виски стакло ефикасно го одделува седиментот : Нема потреба да се грижите за ова виски стакло со капацитет од 250 ml / 8,45 мл, бидејќи ефикасно го одделува седиментот пред да се истура совршено за Елегантна декорација на акцент на домашни ленти и таблети . Направено со трајно кристално стакло : Направено со кристално стакло, овој сет за виски за виски ќе ја докаже својата долговечност на долг рок. Исто така, оксидацијата го зачувува и подобрува вкусот на пијалоци со димензија од 3,70’x2.3''S3.74 ’и 5'x4.41''s10.83.

За производот

Избор на клиент