0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Topенски широко распространет бендо -бикини за капење на бикини врвот

Topенски широко распространет бендо -бикини за капење на бикини врвот

DEN 2.00
Достапно за нарачка

Достапност

Flirty врвот на пливањето што изгледа сензационално на и надвор од плажата. Ширениот без ремен на Xoxo, кој го држи вашиот изглед топол, топло! Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. меки, отстранливи чаши. Без ремен. Ширедна текстура. Наредени. 82% најлон/18% спандекс. Машина за перење. Увезени. Topенски Ширед Бандо Бикини Топ од Xoxo.

За производот

Избор на клиент