0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Plusенски плус големина без ракави миди и фустан од џеб

Plusенски плус големина без ракави миди и фустан од џеб

DEN 367.84
Достапно за нарачка

Достапност

Ретро и шик оваа MIDI должина плус големина е удобен стил за лето. Достапно во прекрасна разновидност на бои, оваа плус големина одговара на фустанот за одблесоци, се одликува со плетенка на половината, џебовите, vneck, миди -должина и дизајнот без ракави. Совршен за обичен или фустан изглед! џебови. должина на миди. V вратот. без ракави.

За производот

Избор на клиент