0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Машка црна не'рѓосувачки челик дијамантски акцент свадбен бенд

Машка црна не'рѓосувачки челик дијамантски акцент свадбен бенд

DEN 3.33
Достапно за нарачка

Достапност

Прославете ја вашата посветеност со овој машка црна прстен од не'рѓосувачки челик. Овој прстен отпорен на Tarnish нуди трајна алтернатива на вашиот секојдневен стил. Одликувајќи се со дијамантски акценти и црна ip позлата, овој прстен има непречено заоблен ентериер што обезбедува удобност. Без разлика дали го носите ова секој ден како свадбен бенд или модерен прстен за изјава, овој машки прстен ќе стане инстант класика за секоја колекција на накит. 0,05 КТ. Т.В. Дијамантски прстен. Приближно. Ширина на опсегот : 8мм. IP-позлатен не'рѓосувачки челик. Увезени. Машки црн не'рѓосувачки челик со дијамантски акцент венчален прстен со дијаманти од убав накит. Фотографијата може да биде зголемена и/или подобрена . скоро сите скапоцени камења се третирани за да ја подобрат нивната убавина и да бараат посебна грижа . целата тежина на каратот од скапоцен камен (Кт. Т.В.), доколку се спомене, се приближни; Варијансата може да биде 0,05 карат.

За производот

Избор на клиент