0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Рамка за регистарска табличка во Чикаго Блекхакс

Рамка за регистарска табличка во Чикаго Блекхакс

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Рамките за регистарски таблички се одличен начин за пристапување на вашето возило и да ја покажете гордоста на вашиот тим. Вистинскиот Chrome Metal ги задржува да изгледаат одлично сезона по сезона. Име и лого на тимот што привлекува очи во вистински бои. Совршено се вклопува околу регистарските таблички без да ја покриете налепницата за регистрација (доколку е применливо). Големината е 12,25 "x 6.25 ". Рамки за регистарски таблички на NHL Chicago Blackhawks : Рамките за регистарски таблички се одличен начин за пристап до вашето возило и да ја покажете гордоста на вашиот тим. Вистинскиот Chrome Metal ги задржува да изгледаат одлично сезона по сезона. Име и лого на тимот што привлекува очи во вистински бои. Совршено се вклопува околу регистарските таблички без да ја покриете налепницата за регистрација (доколку е применливо). Големината е 12,25 "x 6,25".

За производот

Избор на клиент