0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Чудо девојки девојки украсени графички врски предни резервоари, 2-пакувања, големини 4- & плус

Чудо девојки девојки украсени графички врски предни резервоари, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 366.24
Достапно за нарачка

Достапност

Какво дуо! Wonder Nation го прави тоа повторно со симпатична два пакувања на резервоарот за гардероба на вашата девојка. Со ладен дизајн на вратот на вратот и шарени предни графички отпечатоци, резервоарите на овие девојки се истакнати со детални детали за предната вратоврска. Сега таа е подготвена за лето со врвови на резервоарот што лесно се спарува со нејзините хеланки или шорцеви за опции за разноврсни стилови. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер единечен дрес. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 врвови на резервоарот. ФИТ : Опуштено. Деколте : Вратен врат. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Контраст графички принт од предната страна; Дизајн на вратоврска. Резервоарот за вратоврска на девојчињата од чудо нација.

За производот

Избор на клиент