0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
MaxVac Vacuum заптивната смеса

MaxVac Vacuum заптивната смеса

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Заптивната заптивната смеса за храна Lem Maxvac има работа без раце за дополнителна погодност. Има рачна функција за контрола и пондериран капак. Вакуумскиот запечатувач LEM ја проширува свежината и животот на замрзнувачот на вашата омилена храна. Тој е моќен и лесен за употреба. Овој модел го отстранува воздухот и автоматски запечатува за да понуди идеално решение за складирање. Заштитете го вашето месо, риба, зеленчук или овошје од изгореници од замрзнувач и запечатете ги хранливите материи. Изградбата од не'рѓосувачки челик е контра-пријателска и е изградена за да трае. Исто така е идеално за маринирање и да се чуваат скапоцености безбедни и суви. Оваа ставка има одвојлив кабел од 6 'и може да се користи 10 часа постојано. Има лента за топлина од 1/4 "и автоматски сензор за да ја исклучи пумпата. Заптивната смеса е комплетна со 20 торби со солза. или рачен заптивка. lem вакуум заптивната заптивка прифаќа торби ширина до 14 ". Пумпа за клипот од 28 ч. Одвојлив кабел од 6 '. Оценето за 10 часа континуирана употреба. Авто -сензорот ја исклучува пумпата Откако ќе се постигне целосен вакуум. 1/4 "топлинска лента. Компатибилен со повеќето вакуумски кеси за вакуум на брендот. Функција за контрола на вакуум.

За производот

Избор на клиент