0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Action Sport Drives Flip SkatedRive Black Logo - USB Flash Drive - GB - USB 2.0

Action Sport Drives Flip SkatedRive Black Logo - USB Flash Drive - GB - USB 2.0

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Action Sport Drives Flip Skatedrive Black Logo - USB Flash Drive - 8 GB Клучни карактеристики и придобивки : Прицврстување на лентата за вратот на USB -уредот. USB 2.0 интерфејс со голема брзина (USB 1.1 компатибилен). Вистинска врска со приклучок и игра за функцијата за топла размена. ЛЕР означува кога погонот е во употреба. Не се потребни возачи. Што е вклучено : USB Flash Drive. Лента за вратот.

За производот

Избор на клиент