0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Девојка за дете Мандалориско „Грогу“ ја врзува високиот врв на патики, големини 5-10

Девојка за дете Мандалориско „Грогу“ ја врзува високиот врв на патики, големини 5-10

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Воведување на девојчето дете Мандалоријан "grogu " чипка на високо ниво на патики! Дозволете му на имагинацијата на вашето малечко да се издигне со овие симпатични патики инспирирани од саканиот лик од популарната серија „Војна на Starвездите“. Изработени со удобност и стил во умот, овие патики со висок врв имаат затворање на чипка за безбедно вклопување и перничена влошка за целодневна удобност. Дизајнот на Grogu привлечен за очи додава разигран и шармантен допир на која било облека. Достапни во големини 5-10, овие патики се совршени за млади обожаватели на „Војна на Starвездите“ подготвени да започнат со возбудливи авантури. Чекор во галаксија далеку, далеку со овие слатки и удобни патики на Грог! Материјал : Горна : платно; Outsion : гума. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : чипка нагоре. Големина на чевли : Големина 1. Ширина на чевли : Средна. Карактеристики : Печатени страни, влечење-таб на грб, чипка нагоре. Девојка Девојка Мандалориската „Грогу“ ја облекува високата патика.

За производот

Избор на клиент