0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Античка бела геометриска ламба за маса

Античка бела геометриска ламба за маса

DEN 1599.84
Достапно за нарачка

Достапност

Внимателно осмислените детали земаат дизајн од световни до вонредни, а ламбата на табелата Ганон е полна со детали. Изработена од смола, извајаната силуета на основата додава класичен апел до вашата табела, додека античката завршница создава добро облечена, обична чувство. Отворена рамка глобус има врежана геометриска шема што го поставува вашиот дом со смела текстура додека останува воздушна и лесна. Природната сенка на постелнина додава слој на богата текстура во вашиот простор додека го завршувате изгледот на оваа неутрална табела за ламба. Светилката Ганон е идеална за осветлување на бирото, ноќниот штанд или страничната маса, додека додава француска земја на вашата естетика. https : // /i8muqwp.jpg. Врежана база на отворено работно место. 3 Вклучен/исклучен прекинувач.

За производот

Избор на клиент