0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Аббел зелена боја мудрец кадифе тапациран стол за акцент

Аббел зелена боја мудрец кадифе тапациран стол за акцент

DEN 2.33
Достапно за нарачка

Достапност

Златна боја насликани метални нозе за да се даде долготрајна употреба и привлекување на око на оваа слободносна фотелја. Тоа е стол за дневна соба, суета стол и за гардероба во спална соба. Современа ретро-рекреација со ретро-рекреација во средниот век со златни метални нозе, заоблен дизајн на грбот за удобно искуство за седење, стилски изглед и функционална употреба за каде било потребно. Висина на седиштето : 17,75 "(45 см). Изработено од супер мека кадифена ткаенина, мазен и ливчиња за заоблен грб за удобно седиште . 4 нозе обложени со златен прав додаваат дополнителен стилски на оваа ставка. Потребно е лесно склопување.

За производот

Избор на клиент