0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Пери дома Chenille решетки за грб, бела, 50 95

Пери дома Chenille решетки за грб, бела, 50 95

DEN 959.84
Достапно за нарачка

Достапност

Облечете ги вашите третмани со прозорецот со панелите за прозорецот за прозорецот за пери-дома. Овие завеси за покривање на светлината сигурно ќе ви ги осветлат деновите. 100% памук Chenille Tufted Shattice Model, дава пријатна изглед на вашиот простор, додека додавате некоја текстурална димензија. Достапно на два во боја начина на бело и сиво и големини 84 ”и 95”. Завесите се машини што се перат. Бело и сиво. Ченил Туфтинг. 100% памук. Достапно во две димензии- 50 "x 84" и 50 "x 95". Панели продадени индивидуално. Назад јазиче. Направено во Индија.

За производот

Избор на клиент