0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Georgeорџ машка руно сон за спиење

Georgeорџ машка руно сон за спиење

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Задржете се на овој Pangорџ машки руно, панк, кој има пространа вклопување што ви дава максимална удобност. Нема да сакате да носите ништо друго. Без разлика дали сте подготвени да заспиете или само да легнувате низ куќата, ова машко руно спиење, е сигурно да ве задржи пријатно и пријатно во текот на денот. Оваа пантолона за спиење е направена од мека ткаенина од руно што се чувствува крајно пријатно и удобно. Се одликува со покриена еластична лента за половината и вратоврска за влечење за прилагодливо вклопување. Две пригодни странични џебови од цвест и летање со едно копче. Опуштено е вклопување осигурува дека сте слободни да се движите без никакви ограничувања да го одржуваат нивото на удобност високо. Овој Pantорџ Машки руно сон Пант е сигурно дека ќе биде вашата нова облека за спиење или облека за дневни часови. 100% полиестер. Опуштено вклопување. Широко сечење на нозете. Покриена еластична лента за половината. Врза за влечење. Џебови од страничен цвест. Машина за перење. Отворање на летање со едно копче.

За производот

Избор на клиент