0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Исечен асиметрично здолниште на женски

Исечен асиметрично здолниште на женски

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Нов агол на стил. Земете задебелен поп во боја, додадете асиметрична силуета и имате едно прекрасно здолниште од лажичка. Одете на покраински изглед со потпетици и блејзер или центарот на градот со чизми, чипка Ками и мото јакна. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. приближно. 30.13 "Долго. Право, миди здолниште. Хитови на средината на калф. Womenените. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забавни, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Тука сега-вашето одење во потрага по сè што правите.

За производот

Избор на клиент