0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Природни ветре ги чие женските чизми со високи потпетици во таупе

Природни ветре ги чие женските чизми со високи потпетици во таупе

DEN 798.40
Достапно за нарачка

Достапност

Трендскиот багажник е секогаш задолжителен во вашиот плакар и овие се совршен додаток на која било облека. Високо чизми на коленото со бадемово пети, блок потпетица, прилагодливи ленти, бадем пети и страничен патент за полесно носење. Точно до големината, велур со велур, гумена надворешна плоча. 2,5 инчи потпетици.

За производот

Избор на клиент