0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Ступела навистина лудо длабоко романтична срцева празнична сликарство бело врамен уметнички печатен wallид уметност

Ступела навистина лудо длабоко романтична срцева празнична сликарство бело врамен уметнички печатен wallид

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Монтирани рамка во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . Уметнички дела се однесуваат на : Loveубов, Денот на вineубените, срцето, романсата, навистина лудо длабоко. Дизајн од Мартина Павлова.

За производот

Избор на клиент