0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Момци за чудо нација на момчиња, бели и обоени маици на вратот на екипажот, 15-пакувања, големини S-XL

Момци за чудо нација на момчиња, бели и обоени маици на вратот на екипажот, 15-пакувања, големини S-XL

DEN 144.00
Достапно за нарачка

Достапност

Нашиот најнов додаток на асортиманот на „Момци на нација врвови“ сега вклучува екипи со боја на боја! Направете го денот на вашето дете со овој забавен пакет со вредност, кој вклучува 10 бели кошули на екипажот и пет екипи во боја на боја. Способноста за мешање и совпаѓање никогаш не била полесна. Овие Т доаѓаат во мека ткаенина за дишење со етикета без ознака за да ја намалат иритацијата и ќе го задржат вашето дете удобно и насмеано цел ден! Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 15 тимови. Fit : Полу-опремени. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : мека, дише памучна ткаенина; Етикета помалку ознака за дополнителна удобност. Екипажот е 15-пакет за момчиња од Wonder Nation.

За производот

Избор на клиент