0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Софија ги заплашува од Софија Вергара, везена сјај за жени

Софија ги заплашува од Софија Вергара, везена сјај за жени

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Металниот цветен вез носи суптилен, софистициран сјај на овој везен бистиер од Софија Интимти од Софија Вергара. Чиста мрежа пред со чаши од прицврстувачи и внатрешна прашка ве одржува секси и поддржани во секој час. Слој под кој било изглед за дополнителен допир на глам. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : El Bordado Floral Metálico le da un sutil y sofisticado brillo a este corpiño bordado de la colección de ropa íntima sofia Intimates by sofia vergara. Esta prenda llega con malla transparente al frente y cuenta con soporte interno y aro en las copas que te mantienen sensual y segura en todo momento. Combínalo con cualquier estilo para dar un toque de glamur adicional. Ексклузивен en. Материјал : 100% полиестер/ 100% полиестер. Грижа : Машината за перење/ лавар. Земја на потекло : Увезен/ Artículo увоздо. Големина : Моделот е 5’9 'и носи големина 34b/ la modelo mide 5ʹ9ʺ y viste una talla 34b. Вид на чаши : Купови со подлагање со внатрешна прашка за поддршка/ копии con aro y soporte interno. Покриеност : Минимална/ Кобертрура Минима. Ниво на поддршка : Средно/ Нивел де Сопорт Медио. Затворање : Затворање на задната кука и очи/ cierre con corchete en la parte posterior. Ремени : Прилагодливи/ Tirantes Ajustables. Карактеристики : Метални цветни вез; чиста; Розово злато-тон злобен шарм и хардвер/ Бордадо Флорал Метилико; Транспаренте; брош y амалето контра ел мал де ојо де тоно Роса Дорадо. Interенски сјај везена бистија од заплашувањата на Софија Вергара. Земете го од самата Софиа : „Обидот за нови стилови може да направи да се чувствувате поубаво отколку што некогаш сте замислиле“.

За производот

Избор на клиент