0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Главниот став на Бохо Lifeивотот целосен утешител Биаб - розов розов

Главниот став на Бохо Lifeивотот целосен утешител Биаб - розов розов

DEN 734.24
Достапно за нарачка

Достапност

Boho Life 6 PC целосен удобник Biab - Teal/Pink - Дајте му на вашата спална соба забавно ажурирање со главните места Boho Life Comforter кревет во торба. Дизајнот на живописно печатење е сигурен дека ќе додаде смела фокусна точка во вашата соба за кревети. Обратниот има алтернативен изглед со координативен принт. Сетот за листови додава мек контраст на дизајнот на задебелување. Комплетот за листови се состои од вграден лист, рамен лист и една кутија за перница. Координирањето на Шамс со живописно печатење на лицето на утешителот го комплетира креветот во торба. Направено од 100% полиестер микрофибер со дарежливо пополнување Овој сет нуди удобност и забавен дизајн. Зашивањето на каналот помага да се пополни утешителот. Сетот е машина што може да се мие за лесна нега. Целосен сет вклучува : 1 удобник : 75 "x 86 ", 2 Шамс : 20 "x 26 ", 1 опремен лист : 54 "x 75 "+12 " , 1 рамен лист : 81 "x 96 " x4 ", 2 случаи на перници : 20 " x 30 "+4 " предниот дел на утехата и срам : 85 GSM микрофибер Канал за распрскувач на печатење ватиран реверзибилен живописен печатен приемник. Дизајн 100% полиестерска машина што може да се пее за координативна завеса за туширање достапна.

За производот

Избор на клиент