0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Обединети ткајачи на Америка модерна, транзициска апстрактна област килим, 5,25 '7,17'

Обединети ткајачи на Америка модерна, транзициска апстрактна област килим, 5,25 '7,17'

DEN 0.33
Достапно за нарачка

Достапност

Опуштена и привлечна, оваа трендовски колекција е шик асортиман на килими совршен за современ украсен стил. Привлечните современи обрасци со ултра модна палета во боја ќе го збогатат секој декор на просторијата. Зачудувачки машина конструирана во Турција користејќи издржлива сет на топлина/полиестерско смалување предиво со поддршка на јута за отпорност на дамки и долговечност. Обединетите ткајачи на Америка носи децениско искуство и услуга во просторот за мебел за домови. Нашите производи и материјали се прецизно избрани за квалитет, издржливост, стил и удобност. Висококвалитетен полиестер за сјај. Намалена моќ во Турција, давајќи издржливост и сила. Достапно во повеќе бои и големини. Вакуум редовно без Beater Bar. Висина на кадифен куп за додадена мекост. 10x13 и 12x15 големини бродот преклопен во кутија. Одлично за области со висок сообраќај.

За производот

Избор на клиент