0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Он. iphone xs ma моден телефон случај, агат сино и метално злато

Он. iphone xs ma моден телефон случај, агат сино и метално злато

DEN 270.08
Достапно за нарачка

Достапност

Заштитете го вашиот i Phone со случајот Onn. Овој случај има удобен и лесен дизајн. Обезбедува заштита од секојдневните гребнатини, испакнатини и капки, додека сè уште ви дава прецизен пристап до сите пристаништа и копчиња. Елегантниот дизајн на сино и металик злато агат е сигурен дека ќе додаде стил на вашиот телефон. Стилски и заштитен тенок профил Издржлив гел материјал лесен пристап до пристаништа и копчиња.

За производот

Избор на клиент