0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Машки витешки кошарка со високи патики, големини со 7-13

Машки витешки кошарка со високи патики, големини со 7-13

DEN 368.00
Достапно за нарачка

Достапност

Машката кошаркарска чевли Фубу витез е црна и совршена да се однесе од теренот до секојдневно носење. Машки кошаркарски чевли Фубу Најт. Полиестер повлечете го табулаторот за лесно вклучување и исклучување. Удобноста се вклопува околу глуждот.

За производот

Избор на клиент