0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Тајни богатства женски луксузен градник

Тајни богатства женски луксузен градник

DEN 1.33
Достапно за нарачка

Достапност

Запознајте го градник што никогаш нема да сакате да го соблечете! Удобно, мазно и невидливо под облеката, нашите тајни богатства женски градник без жица е одлично парче за положување. Изработена од мешавина од четкан најлон/спандекс, оваа дневна есенцијална е дизајнирана со лесно наредени чаши за дополнителна поддршка и лифт. Двоен слој крилјата и дизајнот на балетот ги одржуваат лентите во место. Лесно кабриолет во градник на тркачки бек, тоа оди со сè и што било во вашиот плакар. Како и вашиот омилен пар фармерки, додека се припивате на почетното носење, врзаната технологија во нашиот градник го прилагодува истегнувањето за да се формира совршено и удобно на вашето тело додека носите во текот на денот, обезбедувајќи персонализирана вклопување за идно носење. Поддржувачка жица бесплатна форма; Крило со двојно слој со балет назад за поддршка; Мека четкана најлон/спандекс ткаенина; Сјај преден ремен; Кука прстен за Racerback; Хардвер од розово злато; Перничена кука и око.

За производот

Избор на клиент