0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Машки опуштени вклопени права нога Дунгареј фармерки

Машки опуштени вклопени права нога Дунгареј фармерки

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Овој пар на оригиналните мачки на Дикис, опуштени фармерки на Дунгареј, е одличен дел од секојдневното парче што треба да го имате во вашиот плакар. Оригинални дики машка опуштена фармерки на Дунгаре : 100% памук. Опуштено вклопување. 2 предни џебови со џеб за монети. 2 џебови. Мулти-употреба џеб на ногата. Затворање на 1 копчиња со летање со патент. Машинско миење ладно.

За производот

Избор на клиент