0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Гума и јаже играчка за кучиња, разновидни бои

Гума и јаже играчка за кучиња, разновидни бои

DEN 0.67
Достапно за нарачка

Достапност

Гума и јаже играчка за кучиња е забавен начин да го натерате вашето куче да игра и вежба. Играчката има вратоврска со јаже на гумен прстен што му дава на вашето куче различни текстури за џвакање. Оваа играчка за џвакање ќе го задржи вашиот крзнен пријател ангажиран и џвака со часови. Издржливите јаже и гумени стапчиња го прават тоа одлично за играта на воена воена, можете да го фрлите за возбудена игра на Fetch, или едноставно да му дозволите на вашето кученце да ги игра сите сами. Играчката доаѓа во најразлични бои. Чувајте го вашето кученце среќно со играчката за кучиња од гума и јаже. Избрана гумена играчка за кучиња со јаже, зелена/црвена : направена од гума. Им помага на кучињата да ја добијат потребната вежба. Ја подобрува врската помеѓу вас и вашето куче.

За производот

Избор на клиент