0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Сет за постелнина за постелнина за емоџи,

Сет за постелнина за постелнина за емоџи,

DEN 943.68
Достапно за нарачка

Достапност

Додадете малку забава и возбуда во вашата соба со Pals Pals Love Bed-in-A-Bag Постави само преку Интернет. Има прекрасен шарен дизајн што веднаш ќе го ажурира изгледот на вашата спална соба. Направено е од 100 проценти мека рака, четкан полиестер, нудејќи го вашето тело топлина и тотална удобност. Во комплетот Emoji се одликуваат врвните популарни забавни емоции на шарена позадина на виножитото за елеганција. Pals Pals Love Bed-in-A-Bag Beledding Set само е достапен во близнак/XL, Full и Queen, а секој вклучува утешител, рамни чаршафи, вградени чаршафи, срамни и перници. Овој забавен дизајниран сет ќе го подобри буквално секој декор во спалната соба и е машина што може да се пее за лесна нега. Сет за постелнина за постелнина за емоџи, кревет во сет : близнак/близнак XL сет вклучува : удобност (64 "x 90"), срам (20 "x 26"), рамен лист (66 "x 96"), вграден лист ( 38 "x 79" x 12 "џеб) и перница (20" x 30 "). Комплетен сет вклучува : удобност (76" x 86 "), 2 шами (20" x 26 "), рамен лист (81" x 96 "), вграден лист (54" x 75 "x 12" џеб) и 2 перници (20 "x 26"). Комплетот на кралицата вклучува : удобност (86 "x 90"), 2 Shams (20 "x 26"), рамен лист (102 "x 90"), поставен лист (60 "x 80" x 12 "џеб) и 2 перници (перници (перници (2 перници) (2 перници) и 2 перници (Pemlowcase ( 20 "x 30"). Реверзибилен удобник. Содржина на ткаенина : 100 проценти полиестер. Упатства за нега : машина за перење.

За производот

Избор на клиент