0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Време и Тру, женски и женски плус руфли бикини дното

Време и Тру, женски и женски плус руфли бикини дното

DEN 316.64
Достапно за нарачка

Достапност

Потопете го сонцето (и сите комплименти) со ова време и вистинското руфлено бикини дното за жени и жени со плус големина. Ова дно за капење е во удобно средно-збир на средно ниво со руширање и флертни шутли пред и назад за ласкава завршница. Доволно симпатична за да ве носиме ова лето и следното… и следното. Спарете го со координативниот врв (продадено одделно). Исклучиво на. Материјал : школка : 82% најлон/18% спандекс; Поставена : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Покриеност : Целосно. Затворање : Стил на влечење. Карактеристики : половината со среден пораст; треперење на грбот; Детали за суровини на раб. Womenенски и женски плус руфле бикини од дното од време и TRU. Забелешка : Секое парче за капење се продава одделно.

За производот

Избор на клиент