0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Бебе тренд на тренд EZ Ride Travel System Stermer Solid Print Woodland Green

Бебе тренд на тренд EZ Ride Travel System Stermer Solid Print Woodland Green

DEN 2704.00
Достапно за нарачка

Достапност

Трендот за бебиња EZ Ride 35 шетач за патувања во Funfetti прави соодветен додаток за нови родители. Овој сет вклучува шетач за возење EZ и новото седиште за новороденчиња Али 35. И седиштето на шетачот и новороденчето се карактеризираат со безбедносни прицврстувачи со пет точки за максимална безбедност и заштита. Системот за патувања за бебиња обезбедува удобност и безбедност за вашето дете и погодност за вас. Шетачот има поставено седиште со повеќекратни позиции, голема, мека глава поддршка што може да се користи или во седиштето на автомобилот или во шетачот и во покриената лента за родители со два држачи за длабоки чаши. Исто така, се одликува со рачка за прилагодување на висината за персонализирано вклопување од еден корисник до друг и крошна со прозорец Peek-A-Boo за заштита од елементите и да го видите вашето дете по потреба. Задното седиште за новороденчиња за новороденчиња држи новороденчиња од 4 до 35 фунти и е дизајнирано со повисоки, подлабоки странични крилја со EPS пена за оптимална заштита од странични влијанија. Тренд за бебиња EZ Ride 5 Travel System, Houndstooth : EZ Ride 3-тркала шетач : . Наменето за дете до 50 фунти и до 42 ". Подредено седиште со повеќекратни позиции. држачи. Покриена лента за родители со 2 држачи за длабоки чаши. Двојни предни тркала со тесна патека за супериорна маневрирање. Рачката што може да се прилагоди на висината е одлична за мама и тато. Лесно 1 рак. Потребно е склопување. Седиштето за автомобили со задниот дел ги држи новороденчињата од 5 до 30 фунти и високи до 30 ". Систем за патувања во тренд на бебиња со 5 точки за да се одржи бебето на место. Лесно прилагодување на 1-рака; Објавување на копчето за копче. ЕПС-апсорбирачка пена за дополнителна заштита. Голема, мека поддршка на главата (може да се користи или во седиштето на автомобилот или шетачот). Индикатор за ниво за правилна инсталација. Нежната рачка за носење нема да ви ја почеша раката. 4-позиција, копче за притисок, база за прилагодување на висината. Инстали за бази во вашиот автомобил со конектори за заклучување или автомобилски безбедносен појас. Ослободување на седиштето со 1-рака, лесен пристап. Запознава или надминува федералниот стандард за безбедност на моторните возила (FMVSS) бр. 213. Системот за шетачи и седишта за автомобили се дизајнирани за удобно патување. Прашања за потсетување на производи? Предметите што се дел од отповикување се отстранети од страницата и веќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на пазарот. Клиентите кои купиле потсетена ставка ќе бидат известени по е -пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете на потсетување.

За производот

Избор на клиент