0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Уметнички ткајачи Eagean Oriental Area reg, црна, 12 '14'11

Уметнички ткајачи Eagean Oriental Area reg, црна, 12 '14'11

DEN 2.67
Достапно за нарачка

Достапност

Со задебелен шема на Трелис што ќе одговара и на вашите простории во затворен и на отворено, колекцијата Ела ќе направи одличен додаток на кој било простор! Овие парчиња безбедни надворешни работи имаат геометриска шема и лесен за чистење по одлична цена. Оваа колекција ќе донесе стил и издржливост и на вашата надворешна двор и кујна со висок сообраќај исто така! Машина ткаена со 100% полипропилен во Турција. Машина ткаена во Турција со 100% полипропилен. Функционалниот среден куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги попречува влезовите . сложените детали додаваат димензија на вашиот простор . дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај на вашиот дом, како што се дневната соба, трпезаријата, кујната и ходниците . Тешка и отпорна на дамки. Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и да се исчистат со чиста крпа. Секогаш тестирајте мала површина пред да примените решенија за чистење. Се препорачува употреба на подлога за килим за да се спречи лизгање и движење.

За производот

Избор на клиент