0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Уникатни поволни цени за асиметрични пом

Уникатни поволни цени за асиметрични пом

DEN 1.00
Достапно за нарачка

Достапност

Создадете елегантен модерен изглед дури и во канцеларијата со оваа прекрасна исечена јакна од блејзер. Ова парче ве прави извонредни за професионален или обичен изглед. Без напор е да се спарите со која било блуза, здолниште или панталони. Добро за деловно носење, случајни, формални и специјални настани. Аголен полите што е пократко во задниот дел, дизајн со отворен фронт со затворање на очите на кука. Повод : забава, состанок, носење бизнис, секојдневни и специјални настани. Дизајн на отворено со затворање на окото за да го покажете вашиот неверојатен врв внатре. Проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Моделот носи големина XS. (Висина : 5'7 ", Градите : 33 инчи, половината : 24 инчи, колк : 36 3/8 инчи, тежина : 122 фунти) Табела со големина (во инчи) Меѓународна големина градите Girth girth - Ширина на рамото 33 25 - 14 3/4s 35 27 -15 1/4m - 37 29 - 15 3/4 L 40 32 - 16 3 /8xl 43 35 17 повеќе стилови, повеќе Избори, кликнете овде. Уникатни поговори за асиметрични помлади на помлад помлад, се искачија блејзер 100% полиестер. Увезен. Долги ракави. Исечена должина. Затворање на очите на кука. Целосно наредено. Асиметрично полите.

За производот

Избор на клиент