0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Чудо нација новороденче спие и игра пижами, пакет, предме- месеци

Чудо нација новороденче спие и игра пижами, пакет, предме- месеци

DEN 243.04
Достапно за нарачка

Достапност

Спиење. Игра. Повторете. Бебето ќе биде покриено и пријатно во овие спијат и ќе игра пижами од Wonder Nation. Изработени во мека памучна ткаенина, овие пижами со нозе се одличен додаток на гардеробата на бебето што го прави совршена облека за дремки и време на игра. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 каросерии. Деколте : екипаж. Затворање : Превртен патент за лесно менување на пелена и одржување на бебето топло. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : отпечатоци од контраст; Двоен слој стапало со печатен ѓон на дното за фаќање. Докажано дете тешко : Супер-мекото плетено тело. Спиењето на новороденото момче не игра пижами од чудо нација.

За производот

Избор на клиент