0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Инвертер за мобилна моќност на Вистлер Ват

Инвертер за мобилна моќност на Вистлер Ват

DEN 287.84
Достапно за нарачка

Достапност

Инвертерот за мобилна енергија од 400 вати претвора 12 V DC во 110 V AC обезбедува моќност од 800 вати. Обезбедува разни видови на заштита како заштита на напон, заштита од краток спој, заштита од преоптоварување на уредите. Whistler 400 Watt Mobile Power Inverter Влезен напон : 12 V DC. Излезен напон : 110 V AC. Влезен напон : 12 V DC. Излезен напон : 110 V AC. Тип на заштита : Заштита на преоптоварување, заштита на електрична енергија, заштита од краток спој. Тип на приклучок/конектор : Адаптер за запалка. Тип на приклучок/конектор : Адаптер за запалка. Земја на потекло : Тајван. Земја на потекло : Тајван. Максимална фреквенција : 60 ​​Hz.

За производот

Избор на клиент