0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
Ванс Ко.

Ванс Ко.

DEN 3.00
Достапно за нарачка

Достапност

Преземете утеха во стил со Езара. Лесен плетен фустан чевли од Ванс Ко. Контрастните надворешни страни со текстурирани детали го комплетираат изгледот. Овој стил без напор навистина е среќен медиум помеѓу патики и чевли за фустани. Висина на пета : 1-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1/2-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : чипка. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 9. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . случајно. Облечи.

За производот

Избор на клиент