0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Оптоварување 0.00
Вкупно 0.00
DesignArt 'Букет од црвени рози во вазна на сина' традиционална печатење на wallидови од платно од платно

DesignArt 'Букет од црвени рози во вазна на сина' традиционална печатење на wallидови од платно од платно

DEN 1.67
Достапно за нарачка

Достапност

Оваа исклучителна традиционална платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Оваа â Blue Trationalâ wallидна уметност на платно се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на избледени бои .. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување .. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврсти кутии. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот . - Стил : Традиционална фарма. - Предмет : Флорал,. - Боја : сина,. - Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните) што му дава вистинска уметничка галерија. - Лесно е да се обеси ова платно, принт е завиткан од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

За производот

Избор на клиент